Rss
ERKEK  » Profil Tarihi:  25.10.2016, 11:39 | Görüntülenme: 787 | Profil Numarası: #10575

Sadece evlilik düşünüyorum

Paylaş Şikayet Et Yazdır
Şehir: Diyarbakır
Medeni Durum: Bekar
Burç: Boğa
Yaş: 25
Boy: 1,80
Kilo: 75
Aranan Yaş: Fark Etmez
Etnik Köken: Türk

“Bir şeyler yapmak istediğini düşün.Her eylem dışarıdan gelen engellerle karşılaşabilir. Eğer sen bir eylemi gerçekleştirmek isterken bazı engellerle karşılaşırsan, o anda eylemi gerçekleştirmekte özgür olmadığını anlarsın.Böylece engellerle karşılaştığında ve özgür olmadığını hissettiğinde özgürlüğünün bilincine varmış olursun. Daha önce gerçekleştiremediğin eylemleri gerçekleştirmeye başladığında ise kendini özgür hissedersin.”

Her şey On Eylül Pazartesi günü başladı.İş gününe başlamak üzere yatağımdan kalkmıştım ki onu gördüm.Orta boylu, esmer bir kadın karşımda durmuş beni süzüyordu.Yatağından kalktığında karşısında tanımadığı bir kadın gören herkes kadar korkmuştum.O kadar korkmuştum ki onu görünce bir an nefesim kesildi.Biraz bakıştıktan sonra onun bir hırsız olmadığını ve beni öldürmeyeceğini anladım.

-Kimsin sen?

-Ben senin duygularından biriyim.

Bana bu cevabı verdiğinde onun bir deli olabileceğini ve beni öldürebileceğini düşünebilirdim fakat düşünmedim.Güven verici bir görünüşü vardı, deli olamayacak kadar sakin ve tutarlı bir görünüş.Üstelik çok da güzeldi.

-Peki hangi duygumsun?

-Senin hissettiğin bir duygu...Adını koyamadığın..

-İçeri nasıl girdin?

-İçeri girmedim.Dün gece gördüğün rüyalardan sonra beni sen yarattın.

-Rüyamda?

-Evet.Ben sana aidim, diğer insanlar beni göremez ve duyamaz.

Onun bir duygunun insanlaşmış hali olamayacağından emindim , çünkü bu durum imkansızdı.Tamam, belki mucize denen bir şeyler vardır, fakat mucizeler özel insanlar içindir herhalde. Ne bileyim belki peygamberlerin veya mistik insanların başına gelir böyle akıldışı şeyler.Benim gibi sıradan işinde gücünde birine mucizeler gerekli değildir.


BENZER PROFİLLER