Rss
BAYAN  » Profil Tarihi:  06.09.2016, 14:06 | Görüntülenme: 10528 | Profil Numarası: #8413

Uzun soluklu ilişki arıyorum

Paylaş Şikayet Et Yazdır
Şehir: Antalya
Medeni Durum: Bekar
Burç: İkizler
Yaş: 27
Boy: 170
Kilo: 60
Aranan Yaş: 26-30 Arası
Fizik: Buğday
Beden: Orta Ölçülerde
Eğitim Durumu: Üniversite
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Bazen

selam arkadaşlar ben antalyadan buket, 27 yaşında 170 boyunda, buday tenli kahve rengi gözlü bir kadınım. daha önce hiç evlenmedim fakat bir kez nişanlandım.
nişanlımın paranoya derecesindeki aşırı kıskançlığı yüzünden nişanı atmak zorunda kaldım. son bir yıldır ise hayatımda kimse olmadığı için yalnızlıktan çok sıkıldım.
ben hayatı her zaman dolu dolu yaşamaya çalışırım, canlı müzik dinlemesini çok severim ve fırsat buldukça konserleri takip etmeye çalışırım. uzun sahil yürüşleri
yapar, özellikle yağmur altında yürümeye bayılırım. ayda bir ya da iki kez mutlaka sinemeya giderim. gezmekten tozmaktan bahsetmiyorum bile, çünkü herkes
gezmeyi ve yeni yerler görmeyi çok ister... zaten işten fırsat buldukça gezmeye de çalışıyorum. ben özel bir şirketin halkla ilişler departmanında çalışıyorum.
son 3 yıldır kendi evimde ailemden ayrı olarak oturuyorum. bu yüzden özgürlüğümü kısıtlayacak beylerin benden uzak durmasını rica ediyorum.
kendine güvenen, yakışıklı, kibar, maddi ve manevi destek verebilecek olan anlayışlı ve sınırları olmayan bayları bekliyorum. bana skype adresimden ulaşabilirsiniz.

skype adresim: buketcan211


BENZER PROFİLLER